Hliníkové okná, hliníkové dvere

Hliníkové okná, hliníkové dvere

V cene je zahrnuté:

  • BEZPLATNÉ zameranie a doprava v rámci celého Slovenska
  • Servis a oprava 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • okenné a dverné hliníkové systémy YAWAL
  • nemecké kovanie ROTO NT
  • izolačné dvojsklo Ug = 1,0 W/m2K s teplým rámikom a chemickým pokovením PILKINGTON
  • komôrkový vnútorný parapet
  • vonkajší parapet ALUMINIUM
  • celotieniace retiazkové žalúzie
  • montáž + murárske práce
  • demontáž + BEZPLATNÝ odvoz a likvidácia odpadu

Kurská 23 - Košice

Otvor galériu

Povstania českého ľudu 24,36 - Košice

Otvor galériu

Kpt. Jaroša 4 - Košice

Otvor galériu

Uralská 4 - Košice

Otvor galériu

Ždiarska 9,11 - Košice

Otvor galériu

Naše Referencie

Fábryho 14 - Košice

Otvor galériu

Kalinovská 12,14 - Košice

Otvor galériu

Hlinkova 29 - Košice

Otvor galériu

Hlinkova 32-38 - Košice

Otvor galériu

Hlinkova 14 až 20 - Košice

Otvor galériu

Otázky & odpovede

Niet sa čomu čudovať. V 70 rokoch minulého storočia bolo módnym hitom meniť staré okná a dvere za hliníkové alebo rôzne kombinácie hliníku a železa. Absencia prerušenia tepelného mosta pri exteriérových oknách a dverách vytvárali premŕzanie profilov do vnútra, orosovanie skiel a profilov, nekontrolované stekanie vyzrážaných pár po stenách. Tieto fakty určite s odstupom času nevytvárali spokojnosť u zákazníkov. Hliníkové profily prešli veľkou modernizáciou a boli v nich uplatnené najmodernejšie vedecké poznatky. Súčasné hliníkové profily majú prerušený tepelný most sú trojkomorové a ich termoizolačné a akustickoizolačné vlastnosti sú na úrovni plastových a drevených profilov a niektorých ukazovateľoch ich aj predstihnú.
Áno je to síce pravda, ale rozdiel ceny je už tak malý, že úžitkové hodnoty hliníka ako je jeho bezúdržbovosť, pevnosť, termická stálosť, možnosť akékoľvek farebnej škály a možnosť vysokej záťaže (samonosnosť) predurčuje hliníkové profily na použitie napr. dvere pre vchody do panelových a bytových domov, obchodných a kultúrnych centier, do prostredia so zvýšenou vlhkosťou (kúpele, sauny, rehabilitačné centrá, bytové jadrá a pod.)
Vysoká mechanická pevnosť profilov, prepracované konštrukčné riešenia dverí zaisťuje zvýšenú odolnosť proti vlámaniu. Vašu bezpečnosť proti nevítaným návštevníkom môžete zvýšiť použitím bezpečnostných skiel, bezpečnostných zámkov a vložiek, bezpečnostným kovaním, viacbodovými zámkami, prídavnými zámkami a prvkami elektronickej ochrany.
Musíme sa na stavbu ako takú, pozerať komplexne. O akú stavbu sa jedná, či je to imidžová budova firmy, kde sa kladie dôraz na farebnosť spojenú s filozófiou firmy, či je to rekonštrukcia vzhľadu budov alebo výmena poškodených okien a dverí. Podľa toho pristupujeme k výberu aký profil na okná, na dvere, fasádu. Je množstvo požiadaviek, ktoré nemôžeme realizovať, lebo plast má obmedzenia, ale s hliníkom to hravo zvládneme. Preto doporučujem naším zákazníkom, aby svoje požiadavky prekonzultovali s našími odbornými pracovníkmi, ktorí Vám pripravia komplexné riešenie.