Hliníkové Okná

Hliník je jedným z najodolnejších stavebných materiálov, takmer bezúdržbový, vysoko izolačný a odolný. Elegantný hliníkový profil zaručuje maximálny prístup k svetlu a rôzne typy aplikácií. Naše dlhoročné skúsenosti v oblasti projektovania a výroby nám umožňujú vyrábať komplikované hliníkové okenné konštrukcie.

od 0,5 W/ (m 2 K)

tepelná izolácia

Energetická úspora

štandardná kvalita

Do 45dB

akustická izolácia

Do 81 mm

hrúbka profilu

Do 3

počet komôr

Aluprof MB 104

Aluprof MB 104

Okná s týmto systémom sú špičkovým produktom vďaka veľmi vysokej izolácii, ktorá spĺňa kritériá pre prvky používané v pasívnej výstavbe, čo potvrdzuje certifikát Inštitútu pasívnych domov PHI Darmstadt. Zvýšená montážna hĺbka (95 mm pre rám a 104 mm pre krídlo) ich robí konštrukcie trvanlivými, vodotesnými a vzduchotesnými a majú veľmi dobrú akustickú izoláciu. Maximálna hmotnosť krídla pre tento systém je 160 kg. Okná Aluprof MB104 majú dve varianty konečnej úpravy SI a AERO v závislosti od požiadaviek na energetickú účinnosť. Umožňuje použitie širokej škály zasklení s hrúbkou až 81 mm. Široké centrálne tesnenie a trojkomorová konštrukcia umožňujú dosiahnuť najvyšší koeficient izolácie pre otváracie okno Uw od 0,53 W / m2k.

do 160 kg

hmotnosť krídla

do 2,9m x 1,7m

max. rozmer krídla

do 81 mm

dvojsklo/trojsklo

Aliplast STAR 90

Aliplast STAR 90

Produkt zvlášť odporúčaný pre potreby nízkoenergetických, pasívnych budov používaných na termo-modernizáciu zvyšuje tepelnú pohodu budovy. Moderný a komplexný hliníkový systém v triede Premium, pre konštrukciu ktorých boli použité vysoko kvalitné komponenty. Okno Aliplast Star 90 je vďaka 45mm tepelnej vložke a centrálnemu tesneniu spoľahlivou tepelnou bariérou. Jeho moderný a jednoduchý dizajn je v súlade so súčasnými trendmi a inovatívny drenážny systém poskytuje ochranu pred poveternostnými podmienkami. Hĺbka budovy na úrovni 90 mm pre rám a 99 mm pre krídlo poskytuje obrovské možnosti použitia sklenených obalov s najvyššími požiadavkami na tepelnú izoláciu, bezpečnosť a akustickú izoláciu pred vonkajším hlukom.

do 81 mm

dvojsko/trojsko

Aluprof MB 86

Aluprof MB 86

Okná Aluprof MB 86 sú ideálnym riešením pre každého. Určený pre projekty, ktoré si vyžadujú energetickú efektívnosť, ako aj pasívnu výstavbu a termo-modernizáciu. Jednoduché a moderné tvary poskytnú estetickú harmóniu s telom budovy a tri varianty prevedenia (ST, SI a AERO) vám umožnia prispôsobiť produkt požiadavkám tepelných úspor energie. Tento systém dosahuje vysokú funkčnosť a estetiku konštrukcie vďaka širokému tepelnému zlomu s novým tvarom a veľkým rozsahom dostupných profilov. Inovatívne dvojzložkové centrálne tesnenie umožňuje dokonalé utesnenie priestoru medzi rámom a krídlom. Okrem toho možnosť vytvorenia okna so skrytým krídlom odhaľuje úplne nové možnosti usporiadania. Pevná konštrukcia zaisťuje bezpečnosť a schopnosť urobiť krídlo s hmotnosťou do 150 kg.

do 150 kg

hmotnosť krídla

do 2,8m x 1,7m

max. rozmer krídla

do 67 mm

dvojsko/trojsko

Aliplast SUPERIAL 75

Aliplast SUPERIAL 75

SUPERIAL 75 je kombináciou vysokých úžitkových parametrov, estetiky a pevnosti profilu. Veľký rozsah profilov umožňuje vytváranie neobvyklých priamočiarych tvarov ale aj komplexných oblúkových konštrukcií. Sloboda dizajnu, ako aj možnosť použitia rôznych typov kovaní znamená, že okná v tomto systéme sú univerzálnym riešením pre mnohých našich klientov. Konštrukcia krídel v dvoch variantoch: mäkká (zaoblená) a moderná (obdĺžniková) vám umožní prispôsobiť vzhľad vášho domova. Vysoký štandard energetickej účinnosti a široká škála zasklenia umožňuje použitie okien v systéme SUPERIAL 75 pre energeticky úsporné domy a pre tepelnú modernizáciu.

do 61 mm

dvojsko/trojsko

Aluprof MB 60

Aluprof MB 60

Okno Aluprof MB 60 je produkt založený na profile uznávaného výrobcu. Trojkomorový systém s tepelnou bariérou z polyamidu vystuženého sklenenými vláknami zaisťuje tuhosť a odolnosť voči deformácii. Použitie špeciálnej izolačnej vložky v centrálnej komore umožňuje dosiahnuť vysoké izolačné parametre už od 1,4 W / m2K. Široká škála profilov umožňuje vytvorenie okna so skrytým krídlom, ako aj okien s ďalšími dekoratívnymi prvkami, ktoré napodobňujú vzhľad okna z oceľových profilov. Veľké konštrukčné možnosti (krídlo do 130 kg), široká škála farieb a prijateľná cena robia naše okná v systéme MB60 ideálnou voľbou pre rodinné domy.

do 130 kg

hmotnosť krídla

do 2,4m x 1,25m

max. rozmer krídla

do 52 mm

dvojsko/trojsko

Aliplast IMPERIAL 65

Aliplast IMPERIAL 65

Trojkomorové okná Aliplast IMPERIAL 65 sú ideálnym riešením pre každý rozpočet. Výrazne zlepšená mechanická pevnosť vďaka použitiu tepelného rozchodu 24 mm širokého z polyamidu vystuženého sklenými vláknami robí okná vyrobené v tomto systéme trvanlivé a pevné. Ďalšia línia Coex zaisťuje spoľahlivú parotesnú zábranu a poskytuje širokú škálu možností na vytvorenie osobitého vzhľadu budovy. Systém Aliplast IMPERIAL 65 je dobre použiteľný na renovácie alebo na priemyselné stavby. Certifikované povrchové lakovanie dokonale chráni profil pred poveternostnými podmienkami.

do 2,4m x 1,2m

max. hmotnosť krídla

do 51 mm

dvojsko/trojsko

previous arrow
next arrow

Farebné prevedenia

zlaty-dub
Zlatý dub
winchester
Winchester
buk
Buk
cierna
Čierna
anoda-c34
Anóda C-34
anoda-c32
Anóda C-32
anoda-c23
Anóda C-23
anoda-c0
Anóda C-0
visna
Višňa
wenge
Wenge
ral-9006
Ral 9006
jedla
Jedľa

Radi Vám poradíme telefonicky, emailom alebo osobne na pobočke.