lk-servis@lk-servis.sk       0800 11 00 00  - bezplatná linka

ÚvodSlužbyKuchynské linky

Kuchynské linky

Kuchynské linky od LK - Servisu

Kuchynské linky na mieru

Plánované kuchynské linky, alebo inak povedané kuchyne na mieru, sa navrhujú na základe individuálnych požiadaviek zákazníka. Kuchyňa sa navrhne kombináciou sériovo vyrábaných modulov podľa potrieb zákazníka a podľa zameraných priestorov s prihliadnutím na dodržanie správnych funkčných zón. V prípade potreby sa moduly upravujú na presnú mieru. Zákazník si môže voliť prevedenie materiálov, dekorov, vnútorného vybavenia, úchytiek a pod.

V našej predajni Vám odborne školený personál poradí v prípade potreby zameria priestorov, navrhne a dohliadne na montáž.

možnosť splátok bez návýšenia
0 % navýšenie
grafický návrh zdarma na pobočke
0
záruka na kuchynskú linku
0 rokov

Kategórie kuchynských liniek

Linky - Basic

SÚ VYROBENÉ V PREVEDENÍ KORPUSU AJ PREDNEJ PLOCHY Z MATERIÁLU LTD

LTD materiály nestrácajú svoje čaro ani v súčasnosti. Su to štandardné dosky a zároveň základným materiálom v nábytkárskom priemysle a interiérovom dizajne. Ich základ tvorí drevotriesková doska, ktorá je pokrytá dekoratívnym papierom impregnovaným melamínovou živicou. Sú najrozšírenejším materiálom pre moderný nábytok a sú k dispozícii v rôznych povrchových úpravách, vrátane lesklej, matnej, mierne štruktúrovanej a s nádhernými štruktúrami dreva.

Linky - Classic

SÚ VYROBENÉ V PREVEDENÍ KORPUS Z LTD LAMINOVANEJ DREVOTRIESKOVEJ DOSKY A PREDNEJ PLOCHY Z FÓLIOVANEJ MDF DOSKY.

MDF (medium density fibreboard) sú dosky s veľmi jemnou homogénnou štruktúrou (jemnejšie ako drevotrieska) a hodia sa tak skvele na výrobu nábytku. Jedná sa o prírodný materiál, pretože sa vyrába bez použitia lepidiel. Táto drevovláknitá doska sa dobre tvarovo aj hĺkovo opracováva vďaka kompaktnej štruktúre. Vyhladený profilovaný povrch MDF dosky sa povrchovo upravuje: fóliovaním (na dosku sa za tepla nalisujú PVC fólie s bohatým výberom štruktúr dreva, uni farieb a imitácii kamenných povrchov a iných povrchov).

Rokov pôsobenia
0 +
zrealizovaných zákaziek
0 +
osadených okien a dverí
0 +
Zákaznícka podpora
0 /7

Linky - Perfect

KORPUSY TÝCHTO LINIEK SÚ Z LTD LAMINOVANEJ DREVOTRIESKOVEJ DOSKY A PREDNÉ PLOCHY Z LESKLÝCH A MATNÝCH LAKOVANÝCH DOSIEK PERFECT SENSE.

Lakované dosky Perfect Sense sú viac než ako len bežné laminované MDF dosky. Vďaka úplne novému, kvalitnému zušľachteniu predstavujú úplne novú kategóriu v rámci materiálov na báze dreva. Vďaka povrchovej úprave s revolučným procesom UV lakovania sa zreteľne odlišujú od lakovaných dosiek. Ich povrch je odolný proti drobným škrabancom, a  zachováva si tak svoj lesklý efekt. Sú robustné, tepelne odolné, moderné a odolné proti poškrabaniu.

Linky - Exclusive

KUCHYNSKÉ LINKY EXCLUSIV PREDSTAVUJÚ NAJLUXUSNEJŠIU KATEGÓRIU KUCHYNSKÝCH LINIEK SÚ VYROBENÉ V PREVEDENÍ KORPUS Z LTD LAMINOVANEJ DREVOTRIESKOVEJ DOSKY A PREDNEJ PLOCHY Z LAKOVANEJ, ALEBO DÝHOVANEJ MDF DOSKY.

Lakované dvierka sa dajú zaradiť do luxusnejšej triedy materiálov. Na vopred upravené MDF dosky sa nanáša v niekoľkých vrstvách pigmentovaný lak, jednotlivé vrstvy sa po jeho zatvrdnutí zbrúsia, čím je dosiahnutá vysoká kvalita povrchu. Konečná úprava je buď matová alebo lesklá. Opticky príjemnejší a tiež ľahšie udržiavateľný je lesklý variant, dajú sa kombinovať tiež rôzne farby v lesklej a matnej úprave.

Galéria

Realizácie

Nezabudnite nás sledovať

Máte záujem o kuchynskú linku na mieru?

This is a staging environment