Kuchynské linky

Spoločnosť LK-Servis Slovakia spolupracuje s Top slovenským výrobcom nábytku SANAS.

Plánované kuchynské linky, alebo inak povedané kuchyne na mieru, sa navrhujú na základe individuálnych požiadaviek zákazníka. Kuchyňa sa navrhne kombináciou sériovo vyrábaných modulov podľa potrieb zákazníka a podľa zameraných priestorov s prihliadnutím na dodržanie správnych funkčných zón. V prípade potreby sa moduly upravujú na presnú mieru. Zákazník si môže voliť prevedenie materiálov, dekorov, vnútorného vybavenia, úchytiek a pod.

V našej predajni Vám odborne školený personál poradí v prípade potreby zameria priestorov, navrhne a dohliadne na montáž.

Na splátky bez navýšenia ceny

možnosť splátok

Zdarma na pobočke

grafický návrh

5 rokov

záruka

Kategórie kuchynských liniek

lk-linka-basic

Linky - Basic

SÚ VYROBENÉ V PREVEDENÍ KORPUSU AJ PREDNEJ PLOCHY Z MATERIÁLU LTD

LTD materiály nestrácajú svoje čaro ani v súčasnosti. Su to štandardné dosky a zároveň základným materiálom v nábytkárskom priemysle a interiérovom dizajne. Ich základ tvorí drevotriesková doska, ktorá je pokrytá dekoratívnym papierom impregnovaným melamínovou živicou. Sú najrozšírenejším materiálom pre moderný nábytok a sú k dispozícii v rôznych povrchových úpravách, vrátane lesklej, matnej, mierne štrukturovanej a s nádhernými štruktúrami dreva.

Linky - Classic

SÚ VYROBENÉ V PREVEDENÍ KORPUS Z LTD LAMINOVANEJ DREVOTRIESKOVEJ DOSKY A PREDNEJ PLOCHY Z FÓLIOVANEJ MDF DOSKY.

MDF (medium density fibreboard) sú dosky s veľmi jemnou homogénnou štruktúrou (jemnejšie ako drevotrieska) a hodia sa tak skvele na výrobu nábytku. Jedná sa o prírodný materiál, pretože sa vyrába bez použitia lepidiel. Táto drevovláknitá doska sa dobre tvarovo aj hĺkovo opracováva vďaka kompaktnej štruktúre. Vyhladený profilovaný povrch MDF dosky sa povrchovo upravuje: fóliovaním (na dosku sa za tepla nalisujú PVC fólie s bohatým výberom štruktúr dreva, uni farieb a imitácii kamenných povrchov a iných povrchov).

lk-linka-classic
lk-linka-perfect

Linky - Perfect

KORPUSY TÝCHTO LINIEK SÚ Z LTD LAMINOVANEJ DREVOTRIESKOVEJ DOSKY A PREDNÉ PLOCHY Z LESKLÝCH A MATNÝCH LAKOVANÝCH DOSIEK PERFECT SENSE.

Lakované dosky Perfect Sense sú viac než ako len bežné laminované MDF dosky. Vďaka úplne novému, kvalitnému zušľachteniu predstavujú úplne novú kategóriu v rámci materiálov na báze dreva. Vďaka povrchovej úprave s revolučným procesom UV lakovania sa zreteľne odlišujú od lakovaných dosiek. Ich povrch je odolný proti drobným škrabancom, a  zachováva si tak svoj lesklý efekt. Sú robustné, tepelne odolné, moderné a odolné proti poškrabaniu.

Linky - Exclusive

KUCHYNSKÉ LINKY EXCLUSIV PREDSTAVUJÚ NAJLUXUSNEJŠIU KATEGÓRIU KUCHYNSKÝCH LINIEK SÚ VYROBENÉ V PREVEDENÍ KORPUS Z LTD LAMINOVANEJ DREVOTRIESKOVEJ DOSKY A PREDNEJ PLOCHY Z LAKOVANEJ, ALEBO DÝHOVANEJ MDF DOSKY.

Lakované dvierka sa dajú zaradiť do luxusnejšej triedy materiálov. Na vopred upravené MDF dosky sa nanáša v niekoľkých vrstvách pigmentovaný lak, jednotlivé vrstvy sa po jeho zatvrdnutí zbrúsia, čím je dosiahnutá vysoká kvalita povrchu. Konečná úprava je buď matová alebo lesklá. Opticky príjemnejší a tiež ľahšie udržiavateľný je lesklý variant, dajú sa kombinovať tiež rôzne farby v lesklej a matnej úprave.

lk-linka-exclusive
Vnútorné vybavenie

Vnútorné vybavenie kuchynskej linky

Prácu v kuchyni si môžete spríjemniť mnohými "vychytávkami", ktoré ponúkame v rámci vnútorného vybavenia kuchynskej linky. Existuje množstvo veľkých i malých pomocníkov, ktorých určite oceníte. O niektorých ste možno ani nevedeli, že existujú!

- Závesné programy
- Výsuvné sortery
- Drevené zásuvkové vložky
- Osvetlenie
- Servodrive zásuvky a výsuvu
- A ďalšie ...

Výsuvky

Výsuvy

Hladký chod výsuvov Quadro od firmy Hettich je neporovnateľný. Quadro využíva geniálnu myšlienku guličkového ložiska. Minimálne štyri rady oceľových guliček hladko bežia v presných oceľových profiloch. Ticho sa odvaľujú a precízne vedú každú zásuvku. Skrytá špičková technika pre najlepší nábytok. Hodnotu nábytku zvyšuje kombinácia s tlmením Silent System pre tiché zatváranie zásuviek.

Výklopy

Výklopy

Moderné, štíhle, precízne. Najnovšie vyklápacie skrinky na trhu v sebe dokonalo spájajú eleganciu a špičkovú techniku. I v dnešnej dobe sa na technické výrobky kladú veľké estetické nároky. Musia skrátka vyzerať dobre. Elegantný a štíhly vzhľad týchto kuchynských skriniek s rozmanitosťou využita, je zdôraznený precíznym technickým spracovaním.

Spotrebiče

Spotrebiče

K našim kuchyniam ponúkame široký výber domácich spotrebičov, drezov a batérii od renovovaných značiek.

Výhody kúpy spotrebičov, drezov a batérii priamo s Kuchyňou od LK servis:

- Osadenie zdarma- neplatíte žiadne poplatky za osadenie spotrebičov, výrezy a pod. (Pozor, spotrebiče osádzame ale nezapájame do sietí!)
- Spotrebiče Vám dovezieme až domov spolu s kuchynskou linkou
- Vyhnete sa komplikáciám pri montáži- napr. že spotrebič nebude pasovať pri osadení a pod.

previous arrow
next arrow

Referencie

Radi Vám poradíme telefonicky, emailom alebo osobne na pobočke.